İstanbul Kombi Servisi

Radyatör Petek Temizliği

Radyatör Petek Temizliği

petek-temizlik

Kalorifer sistemleri petek temizliği

Kombi petek ve radyatör temizliği. Sürekli sıcak su ve kirece maruz kalan radyatörleriniz zaman ile tıkanmaya, sağırlaşmaya başlar. İçlerindeki kılcal su geçen borular biriken bu tortular yüzünden su sirkülasyonunu sağlayamaz ve odalarınız da yeterli ısınmayı sağlayamaz.

Petek temizliğinin her sene yapılması da doğru değildir. Beş senede bir yapılması uygundur. Sürekli özellikle ilaçlı temizlik yapılan petekler yıllar içinde incelmeye akabinde delinmeye başlar. Sizlerin de bilgisi muhakkak vardır su akıtan bir delik zaman ile paslanarak kapanır. Ancak her temizlik yaptırdığınız da pas temizlenir ve yeniden su akıntısı başlayarak daha büyük bir deliğin paslanmasına neden olur.

radyator-temizlik

Eğer petekleriniz çok yeni değil ise ilk olarak duru şebeke suyu ile temizlik öneriyoruz. Radyatörün durumuna göre temizlik sonuç vermezse müşterimize gereken uyarıları yapıp ilaçlı temizlik yapma izni istiyoruz. Petek temizliği konusunda uzman ekiplerimiz sizleri bakım esnasın da bilgilendirecektir.

Kombi bakımına gelen teknisyenlerimiz kombi bakımı yaparken kalorifer dönüş filitresini sökerek tesisatın kirli olup olmadığını size bildirirler. Eğer kirli ise sizlerin de onayını alarak tesisat temizliğinizi yaparlar. Temizlik işlemi bittikten sonra peteklerinizi yakarak eşit ısınıp ısınmadıklarını kesinlikle kontrol ediniz.

7 gün 24 saat boyunca kusursuz saat farkı gözetmeden kombi bakım hizmetleri sunmakta olan firmamız sayesinde dilediğiniz an firmamıza ulaşabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun kombi problemlerinizin hızlı bir şekil de çözülmesi için teknik servis elemanlarımız yardımınıza koşacaktır.

Servis Çağır