İstanbul Kombi Servisi

Hidrofor servisi

hidrofor

Hidrofor arıza bakım ve montaj servisi

Yaz Geliyor Sıcaklar Başlayacak,Fakat En Önemlisi Yağmur Yağmıyor.Özellikle İstanbul’da Yaşayanlar İçin Kabus Gibi Bir Şey Susuz Kalmak.Yıllardır Unuttuğumuz Kullanmadığımız Büyük Bir İhtimalle Çürümeye Yüz Tutmuş Hidrofor’larınızı Kontrol Ettinizmi. Kepçe Gelir Yanlış Yeri Parçalar Yanında Su Borusunu da Götürür, İstanbul Zaten Şantiyeden Farksız. Bizler Sizlerin Susuz Kalmaması İçin İstanbul Anadolu Yakasına Ve İlçelerine Hidrofor Servisi Hizmeti Veriyoruz.

Hidrofor Bakımı

Hidrofor’ların Çalışma Mantığı Kuyu Veya Depolanmış Suyu Sizlerin Bulunduğu Yere Kadar Getirmektir.Bunun İçinde Aşırı Bir Basınç Uygulanması Gerekmektedir.Aşırı Basınç İle Çalışan Hidroforlar Arıza Yaptıklarında Ellenmemeli Kesinlikle Bir Hidrofor Servisi Çağırılmalıdır. Hidrofor Bakımlarında Teknisyenlerimiz En Uzak Mesafedeki Su Akışını Kontrol ederek Basınç ayarı yaparlar,Denge Tankının Havası Kontrol edilir ve akabinde Eğer Hidrofor yağlı ve pistonlu modelse yağ miktarı ve keçeleri de kontrol edilir.

İnsanların özellikle en başta gelen su gibi temel ihtiyaçları vardır. Bu temel ihtiyaçlardan bir tanesi de geçmiş çağlarda ve günümüzde de olan, her zaman ihtiyaç olan içme suyu ve kullanım suyu ihtiyacıdır. Bu ihtiyacı insanoğlu çeşitli icatları ve yöntemleri ile giderse de oldukça zorlu ve zahmetli bir işe girerek bunu yapmaktadırlar.

Hidroforlar işte bu zahmeti ve zorluğu ortadan kaldıran, fazlasıyla temel su ihtiyacını giderebilen, ekonomik elektrik kullanan cihazlar olup çağımızda oldukça yaygın kullanılan ve aktif bir şekilde her mekânda kullanımı olan cihazlardır. Otellerde, hamamlar gibi sırf bu cihazın gerektiği yerlerde, iş merkezlerinde, spor tesisi gibi çeşitli tesislerde ve daha birçok mekânda kullanılan hidroforlar, hayatımızın her alanında ve mekânında bulunmaktadır.

Hidrofor Servisi Hidrofor Bakım Basınç Şalteri Denge Tankı Montaj

Servis Çağır