İstanbul Kombi Servisi

Beykoz kombi servisi

Beykoz kombi servisi

kombi-ariza

Beykoz kombi bakım servisi

İstanbul ilimiz de boğazın incisi Beykoz ilçesin de 7/24 teknik kombi servisi hizmeti veriyoruz. Zaman ilerledikçe ekonomik şartlar ağırlaşıyor. Konut giderlerimiz, enerji sarfiyatımız artıyor. Her ne kadar teknoloji ilerliyor diye sevinsekte maddi külfetlerin arttığı da aşikardır.

Evlerimizde fazla enerji tüketen beyaz eşyaların var olduğunu söylemek gerçekçi olur. Bir de üstüne bu beyaz eşyaların düzenli bakımlarını yaptırmadığımız takdirde masrafların ikiye katlanması kaçınılmaz oluyor.

Beykoz kombi servisi sizlere ekonomik kombi bakımı, ucuz ve orijinal yedek parça değiştirme garantisi, 24 saat ulaşılabilir telefonlarımız ile mükemmel servis hizmeti vaat ediyor.

Gelin kombi bakımlarınızı soğuk kış aylarına gelmeden yaptırmak için firma telefonlarımızdan bize ulaşarak uygun fiyatlı bakım ücretlerimizden faydalanın. Değiştirilen tüm yedek parçalar ve tadilat gören ana unsurlar bir sene garantilidir.

Kombi üç yollu vana tamiri

Sıcak su kullandığınızda peteklerinizmi ısınıyor? Üç yollu vana motorunuz mekanik veya motorlu olsun sıcak suyu kalorifer devresine kaçıyor demektir. Bu tür bir problem iki katı su bir o kadar da doğal gaz masrafı demektir.

Firmamızdan arıza keşif hizmeti almadan kombilerinizi acele edip yüksek rakamlara yenisi ile değiştirmeyin, neredeyse sıfır bir kombi fiyatına cihazınızı tamir edebileceğini söyleyen servislerden de uzak durunuz. Tamiri mümkün olmayan, yedek parçası bulunamayan veya tamir edilemeyen (plastik aksam hariç) cihaz yoktur.

Isıtma soğutma sektörün de faaliyet gösteren Beykoz kombi servisinin çok özel imkanlarından yararlanmak için bir bir telefon açmanız kafidir. Servis kaydı bıraktığınız gün size en yakın servis ekibi yönlendirilerek probleminiz en kısa sürede çözülecektir.

 

Servis Çağır