İstanbul Kombi Servisi

Kombi Petek Temizliği | Radyatör Temizliği | Petek İlaçlama

Kombi Petek Temizliği | Radyatör Temizliği | Petek İlaçlama

Kombi Petek Temizliği | Radyatör Temizliği | Petek İlaçlama

kombi-petek-temizlik

İstanbul Anadolu Yakası Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi petek temizliği, İlaçlı petek temizlik, Makineyle Petek Temizliği, Kombi petek bakımı ve kombi bakımlarınızın özenle profesyonel ekiplerimiz ile ilaçlı bir şekilde yapılır. Evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız kombi, kalorifer kazanı gibi ısıtma sistemleri kazanında ısıttığı suyu odalarınızda bulunan peteklerin içinden dolaştırarak kapalı devre bir sistemde mekanlarınızın ısıtmasını sağlamaktadır. Kireçli sular, yılların vermiş olduğu tortular ve pas peteklerinizin en büyük düşmanıdır.

Kalorifer Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise uzman-petek-temizleme
Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
Peteklerin altı ısıtmıyorsa
En son petek hiç yanmıyorsa 
Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa

 

Kombi Petek Temizliği | Radyatör Temizliği | Petek İlaçlama

Petek ve radayatörlerinizin tıkanmaya başladığı üstlerin sıcak ancak alt yüzeylerinin buz gibi olmasından, yakın peteklerin iyi ısınıp uzaktaki peteklerin ısınamamasından anlaşılmaktadır. Tüm petek ve radyatör sistemlerinizi makina yardımı ile ilaçlayarak pırıl pırıl ediyor, ilk günkü gibi yepyeni bir şekilde eski ısıtma gücünü sağlıyoruz.

kombi-ariza-merkezi

 

Makine ile ilaçlı petek temizlik

Peteklerinizin yeni hale getirilmesi sayesinde yeni bir petek almaktan ve bunun için ekstra masrafa girmekten kurtulabilirsiniz,extra masraf derkende tamir maliyetinin en az üç katı anlamına geliyor. Çok daha uygun fiyatlarla petek temizliği yapan firmamız ile büyük ve yüksek mekanlarda,apartmanlarda hayalini kurduğunuz gibi bir ısınma sistemine sahip olabilirsiniz. Isıtma grubu sistemleri konusunda insanların en çok ihtiyaç duydukları konulardan biri de konutların yalıtımı ve peteklerinizin düzgün çalışması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kombi petek bakımlarınızı yaptırın

bakim

Kombi petek temizlik firmamız bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayarak size hak ettiğiniz gibi yüksek performansta çalışan petek ve radyatörlerinizi yenilenmiş olarak sunmaktadır. Petek temizlik ustası olarak kombilerinizin ve peteklerinizin verimliliğini artırmakta olan firmamız ile 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz. Petek temizleme servisi çalışanlarımız sorun bildiriminden sonra en yakın gezici teknik servis ekibini sizlere yönlendirerek gerekli çalışmayı başlatacaktır.

Servis Çağır