İstanbul Kombi Servisi

Hidrofor Servisi | Hidrofor Montajı | Hidrofor Bakımı

Hidrofor Servisi | Hidrofor Montajı | Hidrofor Bakımı

Hidrofor servisi

İstanbul Hidrofor Servisi Arıza ve Bakım Teknik Servis

Hidrofor ve su pompası teknik servisi hizmetleri. Hidrofor’lar aşırı yüksek basınç ile devasa binalara veya uzak bölgelere suyu taşımak için kullanılırlar. Yüksek basınçlı su İnsanlar için tehlike arz eden bir durumdur,Pompa veya hidrofor arızalarınızda cihazlarınıza kendiniz müdahale etmeye kalkmayınız. en yakın hidrofor servisi’ne kayıt bırakıp işinin ehli ustalara hizmet veriniz.

İstanbul sürekli bitmek bilmez bir şekilde göç alan bir şehrimiz, Nüfus oranı arttıkça temel ihtiyaçlarımızdan su çok ciddi bir anlamda önem kazanıyor. alışveriş merkezleri, konut, yol, köprü derken şehirde ormanlık alanları teker teker yok etmeye başladık. Akabinde şehir nefes alamaz, yağmur yağmaz bir hale geldi.hidrofor

Hidrofor ve pompa cihazlarınız suyu emmek ve basabilmek için bir motora ve içinde emiş sağlayan fan gruplarına ihtiyaç duyar, Elektriklerde oluşan bir sorun veya cihazın susuz çalışması,motorun ve fan grubunun bozulmasına parçalanmasına sebep olur, Bozuk olan motor ve fan aşırı sesli çalışır.

Su basıncını çok daha yüksek seviyelere çıkaran denge Tankları’nın içinde mebran dediğimiz kalın plastikten yapılmış hava ile doldurulan ve çalışan bir balon sistemi bulunur. Bu Mebran’ın aşınma veya yüksek basınçtan dolayı patlaması durumunda veya Basınç Şalteri arızalarında cihazınız sık sık devreye girer çıkar.

Pompa,Sirkülasyon Pompası Ve Hidrofor’larınızda Yapılan Tadilat Tamirat İşlemleri Sonunda Müdahalede bulunan teknik ekiplerimiz yapılan iş hakkında servis raporu düzenler ve istanbul’da bulunan siz değerli müşterilerimize takdim ederler,Hangi Firmanın Servisi Olursa Olsun Kesinlikle Servis Raporu Almadan Kimselere Ödeme Yapmayınız.

Servis Çağır