İstanbul Kombi Servisi

Klima servisi

klima

Klima bakım montaj servisi

Klima Sektöründe Teknik Servis Hizmeti Veren Şirketimiz İstanbul Anadolu Yakası Bütün İlçelerinde 7/24 Klima Servisi Hizmeti Vermektedir.Malum İstanbul İstanbul Artık Dahada Sıcak Bir Şehir.İnsan Nüfusunun Aşırı Artışı İle Birlikte Kullanılan Araç Sayısı Ve İhtiyaçlarımız İçin Kullanılan Cihazların Sayısıda Ona Göre Artmaktadır. Kış Yok artık Eskisi Gibi Keşke Olsa,Ancak Sıcaklar Aşırı Nemli Ve Bunaltıcı Geçiyor.

Klima Bakımı

Klima’lar Bizlerin Kapalı Alanlarda Daha Ferah Yaşaması İçin Tasarlanmış Cihazlardır.Fakat Sağlıklı Bir Hayat İstiyorsak Kullandığımız Cihazlarında Sağlıklı Olması Gerekiyor. Filtresi Tıkanmış,Gazı Bitmiş,Motoru Tam Çalışmayan,Soğuk Beklerken Sıcak Hava Üfleyen Klima’ları Ne Yapalım. İşte Burada Devreye Biz Klima Servisi Giriyor. Klimalarınıza Baştan Aşağı Komple Bakım Yapıyoruz,Gaz Eksikse Klima Gazı Dolduruyoruz Ve Arızalı Parçaları Değiştirip Klimanızı Tamir Ediyoruz.

Klima Bakımı’nda Yapılan İşlemler:

Klima Servisi Çalışanı İlk Olarak Klima Çalıştırır ve Gaz Yeterliliği Kontrol Eder. Eğer Yetersiz İse Gaz Doldurulur.Fan Motorunu Destekleyen Kondansatör Kontrol Edilir Ve Ölçülür,Filtre’leriniz Sökülüp Yıkanır Gerekirse Değiştirilir. Klima’nızın Hem İç Ünitesi Hemde Dış Ünitesi Özel Kimyasal İlaçlı Su İle Dezenfekte Edilir.İlaç Kullanımı Bakteri Oluşumunu Engellemek İçindir.

Klima Artık Lüx Değil Kesinlikle Bir İhtiyaç.Ancak Klima Alırken Keşif Yapmadan,Takılacak Yeri Kontrol Etmeden Ve Yeterliliği Nedir Ne Olacak Cevapları Almadan Klima Almamız Kesinlikle Yanlış Olur.
Klima Servisi Klima Bakımı Klima Gaz Dolum Klima Montajı

Servis Çağır