İstanbul Kombi Servisi

Kombi kart tamiri

Kombi kart tamiri

kombi-ariza-merkezi

Kombi kart tamir servisi

Günümüzde kullandığımız neredeyse tüm cihazlar akıllı bir beyin mekanizması ile yönetilip çalıştırılmaktadır. Bizler Mekanlarınız da kullandığınız kombi,yoğuşmalı kombi sistemlerine ait elektronik kombi kartı tamiri hizmeti vermekteyiz.İster bizden bir ekip talep edin söküp takma montajı ve tamiri bizden olsun, isterseniz de kargo ile bize gönderin tamirini yapıp size geri gönderelim.

Tamiri mümkün olabilen özellikle yoğuşmalı kombilerin ana kartları sıfır fiyatı bir kombi parasına eşdeğer gelmektedir. Tamirini yaptığımız kombi kartları firmamız tarafından bir sene garantili olup yapılan işlem karşılığında servis raporu düzenlenmektedir.

Kombi kart tamiri

Kombi kart tamiri

 

 

 

Tamiri yapılan kombi kartları aynı gün içinde kargoya verilir.Kargo ücreti müşteriye aittir. Kombinizin yükse voltajdan korumak için düzenleyici voltaj regülatörü taktırmanızı da öneriyoruz.İstendiği takdirde yerinize gelip regülatör montajı da yapmaktayız.

Bunun yanında size gelen kombi kart tamir servisi teknik ekibimize kombi bakımınızı da yaptırabilirsiniz. Kombi bakımınızı yaptırmalısınız. Çünkü kombi bakımı sonrası kombinizin veriminin arttığını görecek, performans itibari ile daha yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Aynı zamanda kullanım ömrünün uzamasını da sağlayarak kombiniz için çıkabilecek teknik sorunları önceden önleyebileceksiniz.

Servis Çağır