İstanbul Kombi Servisi

Kazan ve brülör servisi

brulor-kazan

Kazan servisi brülör bakım arıza

Küçük Cihazların Yani Kombi,Klima Veya Sobaların Isıtamayacağı Kadar Büyük Evleri Ve İşyerlerini Isıtmada Kullanılan Kazan Sistemlerine Kazan Servisi Hizmeti Vermekteyiz. Kalorifer Kazanları Isıttıkları Mekanın Büyüklüğüne Göre Kendi Büyüklükleri de Ona Göre Olur.Devasa Kazan’lar Devasa Yakıt Tüketimi de Çok Olur.

Brülör Servisi

Brülör’ler Büyük Kazanların Ateşlemesini Ve Yanmasını Sağlayan Üfleme Sistemi İle Çalışan Makinalardır. Brülör’ler Bünyesinde Ateşleme Elektrodu,Brülör Flanşı, Beyin Otomatiği, Brülör Fanı Ve İyanizasyon Çubuğu Barındırırlar. My Can Teknik Brülör Servisi Sizlere Hem Brülör servisi Hemde Kazan Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz.

Kazan Ve Brülör Bakımı

Kazan’lar Dilim Dilim Birbirine Geçme Parçalardır.Brülörler İse Kazanların Ön Tarafına Takılıp Üfleme İle Yanmasını Sağlar Haliyle Katı Veya Likit Olsun Muhakkak İs,Kurum Benzeri Tortular Oluşacaktır. Kazan Servisi Teknisyenler Kazanlarınız’dan Brülör’ü Ayırarak İlk Olarak Kazan Bakımı Yapılır,Daha Sonra Brülör Fanı Ve Ateşleme Sistemleri Tek Tek Temizlenir,Daha Sonrasında Yanma Ayarları Yapılarak Doğru Yanıp Yanmadığı Test Edilir.

İnsanlar için temel ve hiç değişmeyen ihtiyaçlar vardır. Isınma ve ısıtma ihtiyacı da bu temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. Bu ihtiyacı gidermek için çeşitli yöntemler ve icatlar yapılsa da oldukça zorlu ve fiziksel güç isteyerek yapılmaktaydı. Ancak artık kazanlar sayesinde bu ihtiyaç fizik sel güç harcamadan sadece tek tuş gibi basit bir yöntem ile giderilmektedir.Kazan ve brülör ekonomik yakıt harcaması ve kolay kullanımı sebebi ile oldukça yaygın kullanılan ve devamlı olarak rağbet olan bir cihazdır. Evlerimizde, otellerde, iş merkezleri ve hamam gibi birçok mekanda aktif bir şekilde kullanılan kazan,brülör sistemleri hayatımızın her alanında ve mekanın da bulunmaktadır.

Kazan Servisi Kazan Bakımı Brülör Servisi Brülör Tamiri Brülör Fan Tamiri

 

Servis Çağır