İstanbul Kombi Servisi

Kombi servisi

kombi-ariza-merkezi

İstanbul Anadolu yakası kombi servisi

My Can Teknik Servis,Hali Hazırda İkametgahlarınız da Sizlerin Konforu İçin Hizmetinizde Bulunan Kombi, Hermetik Kombi Ve Yoğuşmalı Kombi Isıtma Soğutma Sistemlerine 7/24 Aralıksız Teknik Servis Hizmeti Veriyor.İstanbul’un İkliminin Sağı Solu Belli Olmuyor Yazlar Kışlar Birbirine Girdi.Sıcaklıklar Yükseliyor Ama Olmadık Zamanlarda da Aniden Bastıran Kış Bizi Ve Kombi’lerimizi Hazırlıksız Yakalıyor.

Kombi Bakımı

Kombi’ler Ateş Ve Suyun Bir Arada Çalıştığı Cihazlardır.Bildiğiniz Gibi Hem Ateş Hemde Su Durdurulamayn İki Büyük Güçtür.Tabikide İnsan Yapımı Olan Kombi’lerde Bir Yere Kadar Size Sağlıklı Bir Hizmet Verebilir.Bu Sebeble Biz Kombi Servisi Çalışanları Sizlere Kombi Bakımlarınızı Zamanında Yaptırmanızı ÖneriyoruzTeknik-Destek

Kombi Bakımında Yapılan İşlemler

Kombi Cihazınızın yanma verimini ve Dumanlı isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi.Petek Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.Genleşme Tankı Yani İmbisat deposunun havasının kontrolü ve Doldurulması.

Yanma Brülör’ünün Ve Gaz valfi’nin Çakmak ayarlarının yapılması.Sirkülasyonu Sağlayan Gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi.Cihazın Yanma Ayarı yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. Mekanlarınız da İstenilen İstediğiniz Sıcaklık size Üretebilmesi için alev boyutunu kısar.Evinizde ısı kaybı yoksa söner. Brülör temizliği.Sıcak su akış kontrolü.Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı.Genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler.

Kombi Servisi Olan Firmamız Kombi Cihazlarınızda Eskimiş Aşınmış Değiştirilmek Suretiyle Kullanılan Yedek Parçalar 1 Yıl Garantilidir.Kullanılan Yedek Parçalar Orijinal Olup Piyasa Ürünleri Kesinlikle Kullanılmaktadır.

Kombi Bakımı Kombi Fan Tamiri Kombi Kart Tamiri Üç Yollu Tamiri

Kombilerin kullanımının devamlı olduğu mekanlarda, herhangi bir teknik sorunda veya herhangi bir aksamada sorunları da beraberinde getirmektedir. Bunu önlemek için kombilerin gerekli teknik bakımının yaptırılması her cihaza olduğu gibi bu cihazlara da gereklidir. 7/24 Kombi Servisi hizmeti veren firmamız, kombi bakımınızı usta ve profesyonelce yaparak kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Ekonomik fiyata sağlıklı bir kombi bakımı gerçekleştirmek istiyorsanız kombi bakımı hizmeti, kombi tamiri hizmeti ve ısıtma soğutma hizmetlerini veren firmamıza gelebilirsiniz.

Servis Çağır